Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Jade Roller
балзам за чистење лице

ЛИЦЕ  >  Чистачи за лице  >  Гола нега за кожа

08729

Овој чистач за лице без пакување напорно работи за вие да може да одморите.

Во својата основа содржи апсорбирачко масло од афричкото дрво марула, прочистувачко масло кое ги чисти порите а кожата ја прави еластична кое што искомбинирано со масло од лешник кое ги затегнува порите и стимулирачкото маслото од пеперминт го прави овој чистач неодолив. 

Најгоре на производот има Мунг грав кој што служи за масажа.

На крај ако го отстранувате со влажна крпа, водата ќе ги активирате и сите тонирачки својства на овој производ кој што ги даваат оцетот од камилица и ружината вода. 

Крајниот резултат е исчистена и избалансирана  кожа, затегнати пори, смирени црвенила и ведар тен.

Чистач, масажер и тоник спакувани во еден производ.

395MKD / 15g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи