Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Sleepy Face
чистач за лице без пакување

ЛИЦЕ  >  Чистачи за лице  >  Гола нега за кожа

08727

Почастете се со овој неверојатно смирувачки чистач пред да одите на спиење. Сонлива плочка со природни масла и путери кои ќе ја смират кожата и умот.

Омекнувачката мешавина од органски фер тргуван какао путер, балансирачкото масло од јојоба, нежното бадемово масло и смирувачката лаванда ќе и дадат се што и е потребно на кожата и ќе ја спремат за спиење.

Од кожа мека како памук ве делат само неколку кружни движења со оваа плочка.

395MKD / 15g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи