Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Tea Totaler
чистач за лице без пакување

ЛИЦЕ  >  Чистачи за лице  >  Гола нега за кожа

08731

Одржувајте ја кожата чиста, смирена и балансирана.

Мешавина од масла кои што ја балансираат кожата и го одржуваат здравиот и ведар тен. Маслото од рицинус е задолжено за здравиот тен. Додадовме и билки кои што имаат антибактеријско дејство како чајно дрво, жалфија и рузмарин за чиста и задоволна кожа. 

395MKD / 15g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи