СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Сода бикарбона (Sodium Bicarbonate), Лимонска киселина (Citric Acid), Парфем (Perfume), Масло од грејпфрут (Citrus paradisi), Масло од лимон (Citrus limonum), Етерично масло од ванила (Vanilla planifolia), Вода (Aqua), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool), Боја 47005, Боја 14700 (Colour 14700), Боја 17200 (Colour 17200), Боја 45410 (Colour 45410)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот Email (само за одговор):

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Which Came First? -точки
шумлива купка

БАЊА  >  Шумливи купки  >  Велигден

07211

Погоди ја вистинската точка!

Ако барем нешто може да одгатне оваа шумлива купка, тоа е да одговори на едно прашање уште од почетокот на времето. Што се појавило прво? 

Па... Прво се појавило јајцето, па со него и цитрусна бања. Но, дали навистина?

 

Дозволи си опуштање во води полни масла од сицилијански лимон и грејпфрут, па види дали можеби ќе добиеш нов поглед на светот? Реши ја мистеријата, но осигурај се дека имаш проверено секаде пред да донесеш конечен заклучок. 

350мкд / 260g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи