СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот Email (само за одговор):

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Cream Egg - жолто
пенлива купка

БАЊА  >  Пенливи купки  >  Велигден

07951

Како избра да го користиш твоето?

Ако си во потрага по незаборавна бања, Cream Egg е една од можностите.

Како што се крши оваа пенлива купка под млазот вода, ќе се прошири слатка арома од пеперминт и чоколадо. Фер тргуваните какао и шеа путери се топат, претворајќи ја водата во неодолива омекнувачка лагуна. Спеарминтот ја тонира кожата и го освежува расположението, правејќи да се чувствуваш од-лич-но. 

295мкд / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи