Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

DRF Alcohol, Вода (Aqua), Парфем (Perfume), Глицерин (Glycerine), Цитронелол (Citronellol), Апсолут од ружи (Rosa damascena), Етерично масло од рози (Rosa damascena), Масло од сардела (геранија) (Pelargonium graveolens), Масло од лимон (Citrus limonum), Цитрал (*Citral), Кумарин (Coumarin), Еугенол (*Eugenol), Гераниол (Geraniol), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Rose Jam Body Spray
спреј за тело

ТЕЛО  >  ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  МИРИСИ  >  Спрејови за тело  >  Спрејови за тело  >  Рози

07334

Турски деликатеси со нијанси на слатки, розе обоени мириси, помешани со свежината на сицилијански лимон.

1 995MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи