Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

DRF Alcohol, Парфем (Perfume), Масло од пачули (Pogostemon cablin), Вода (Aqua), Глицерин (Glycerine), Џунипер бери (Cistus ladaniferus), Етерично масло од Тонка (Dipteryx odorata), Масло од грејпфрут (Citrus paradisi), Цитрал (*Citral), Кумарин (*Coumarin), Еугенол (*Eugenol), Фарнесол (*Farnesol), Гераниол (*Geraniol), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Rentless
парфем

МИРИСИ  >  Парфеми

07332

Никогаш без дом.

Влезете во ламбата која исполнува желби. Специфичниот мирис на пачули оживува при допир со маслото од грејпфрут и слаткоста која е обезбедена од абсолут од тонка. Овој мирис е ремек дело за носење со кое лесно ќе надминете тешки работи во животот. Бескрајно гостољубив, доверете се во неговата инспиративна снага кои ќе Ви помогнат да ги преминат сите препреки. Никогаш не сте без дом, само понекогаш не го наоѓате во моментот.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи