Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

DRF Alcohol, Вода (Aqua), Парфем (Perfume), Бензоин Ресиноид (Styrax tonkinensis pierre), Глицерин (Glycerine), Масло од мандарина (Citrus reticulata), Масло од лаванда ((Lavandula angustifolia)), Бензил бензоат (*Benzyl Benzoate), Бензил цинамит (*Benzyl Cinnamate), Цинемал (*Cinnamal), Цитрал (*Citral), Кумарин (*Coumarin), Фарнесол (*Farnesol), Гераниол (*Geraniol), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

What Would Love Do
парфем

МИРИСИ  >  Парфеми

07349

Љубовта ќе го осветли светот.

Со тангерина и лаванда, секогаш подготвени да го најдеме сонцето кое се крие зад облаците.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи