Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Vanillary Spray
спреј за тело

ТЕЛО  >  МИРИСИ  >  Спрејови за тело  >  Спрејови за тело  >  Ванила

08710

Серенада за сите сетила!

(“Sugar and spice“)

Заводливо и слатко, идеална мешавина. 

Утешителен мирис на ванила кој потсетува на домашни колачи. Заводливите ноти на маслото од  на јасмин му даваат сензуална нота а маслото од тонка му дава нежност.


1 795MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи