Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Vanillary solid
тврд парфем

МИРИСИ  >  Парфеми  >  Ванила

L3279

Слатките и сензуални ванила и јасмин со подржани со мирис на карамела, како што е мирисот на тонка, во овој вкусен парфем.

Неговиот карактер навистина се развива и загрева на вашата кожа а вие ќе добиете многу комплименти.

595MKD / 6g

наскоро

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи