Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

DRF Alcohol, Вода (Aqua), Глицерин (Glycerine), Бензоин Ресиноид (Styrax tonkinensis pierre), Масло од лаванда ((Lavandula angustifolia)), Етерично масло од Тонка (Dipteryx odorata), Масло од Иланг Иланг (Cananga odorata), Бензил бензоат (*Benzyl Benzoate), Бензил цинамит (*Benzyl Cinnamate), Цинемал (*Cinnamal), Кумарин (*Coumarin), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Twilight Body Spray
спреј за тело

ТЕЛО  >  ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  МИРИСИ  >  Спрејови за тело  >  Спрејови за тело  >  Лаванда

07414

Волшебен и примамлив, иланг иланг ќе даде цветни задимени ноти, а слатката тонка заедно со лавандата ќе смират и дадат спокојство. Доволно е малку за да се задржи заводливиот мирис на кожата за доооолго време. Спремни за спиење?

1 495MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи