Млазови од топли бои и цитрусна арома

The Golden Pudding

Бомба за во када

The Golden Pudding

395ден

195ден

Парче

Прославете ја сезоната со малку Златен пудинг. Цитрусно и возбудливо, оваа празнична купка е преполна со сладок див портокал и зелен лимон за мирис што го подобрува расположението и ја бои водата во розови, жолти и портокалови нијанси. Обожавателите на нашата Golden Wonder бомба за во када од минатите празници ќе го препознаат мирисот и ќе уживаат и во ова издание.


Како да се користи:

Наполнете ја кадата и додајте го оваа празнична купка. 

Како се чува:

Чувајте ја оваа божиќна купка некаде на ладно и суво додека не сте подготвени за забава.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, густин, парфем, титаниум диоксид, масло од сладок див портокал, масло од винова лоза, масло од зелен лимон, вода (Aqua), протеин од пленка, натриум кокоил изетионат, DRF алкохол, допропилен гликол, пропилен гликол, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, *цитрал, *цитронелол, *гераниол, *лимонен, *линалул, боја 15510, боја 45410:1, боја 45410, боја 19140, боја 47005, боја 77491, бонбони Holly

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
-50%
Snowball
Бомба за во када
Апсолутна експлозија од остри мириси и ладни бои

195ден 395ден

Best Seller
Intergalactic
Бомба за во када
Диско од вселената

350ден / Парче
Tisty tosty
Бомба за во када
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Ickle baby bot
Бомба за во када
Приспивна светло сина купка со лаванда

180ден / Парче
Limited Edition
-50%
I Want a Hippopotamus For Christmas
Бомба за во када
Пријател со мирис на малини

115ден 230ден

Limited Edition
-50%
Lord of Misrule
Бомба за во када
Топол спој од ванила, пачули и бибер

175ден 350ден

Limited Edition
Vegan
-50%
Orange pop
Бомба за во када
Сочни портокали и мандарини

175ден 350ден

Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

285ден / Парче