Сочно пролетно чистење

What's up doc?

Гел за туширање

What's up doc?

495ден

Туширајте се со оваа слатка мешавина од чиста инфузија од морков, сок од морков и масло од семки од морков.
Разубавете го вашиот ден со овој вегански гел за туширање со овошшен мирис, направен со сок од морков за чистење, регенеративно масло од семки од морков и миризлив апсолут лист од темјанушки. Дозволете неговите свежи, слатки и остри ноти да ве опијат додека се туширате.

И тоа не е сè, луѓе - истражете ја целосната велигденска колекција за други прекрасни омилени инспирирани од зајачиња. Сепак тие нема да бидат тука засекогаш.

Како да се користи:
Слатко и сочно, ова е изборот на мнозинството. Застанете под туш и покријте го телото со оваа освежителна пена пред да ја исплакнете.

Состојки :


Water (Aqua), Sodium Cocoamphoacetate, Glycerine, Sodium Laureth Sulfate, Fresh Carrot Infusion, Perfume, Lactic Acid, Bergamot Oil, Lime Oil, Violet Leaf Absolute, Cold Pressed Carrot Seed Oil, Carrot Juice, Alpha-Isomethyl Ionone, *Limonene, Colour 15510

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

495ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

495ден / 100г
Crash
Желе за туширање
Ајде, прослави ги добрите времиња!

395ден / 100г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

395ден / 100г
Limited Edition
Glitch
Гел за туширање
Целосен рестарт со цитрусна свежина

495ден / 120g
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози

495ден / 100г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

395ден / 100г