Три производи за удобен и топол Божиќ

Winter Warmer

Подарок

Winter Warmer

1.495ден

Парче

Под хартијата инспирирана од зимска облека на Winter Warmer ќе најдете три затоплувачки производи за капење и туширање. Потонете под ќебето од пена на Cinnamon Roll пенливата купка што ќе ве стопли со мирисот на цимет или Orange Pop бомбата со изобилство на цитрусни масла и оставете нивната топла прегратка да ве утеши. Или пак истуширајте се со слатките и зачинети мириси на Jolly гелот за туширање и избегајте од студениот стисок на зимата.


Од што е направен овој подарок?

- кутија од 25% растителни влакна од замбиска банана и 75% рециклирана хартија.

- машна направена од рециклирани шишиња

- еко пуканки - твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите


Во вашиот подарок има...


Cinnamon Roll
Пенлива купка
Топли прегратки со златен сјај и мирис на цимет
Jolly
Гел за туширање
Студено попладне со слатки зачини
Orange pop
Бомба за во када
Сочни портокали и мандарини
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Dirty
Подарок
Најсвежиот пар

1.495ден / Парче
Honey I Washed The Kids & Karma Soap
Подарок
Вашите омилени сапуни

995ден / Парче
Limited Edition
Winter garden
Подарок
Фантазија од 5 чина за нега на телото

2.195ден / Парче
Refresh
Подарок
Три освежителни производи

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

3.995ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Little Snow Fairy
Подарок
Двојно засладување

895ден / Парче
Limited Edition
Into The Wild
Подарок
Бајковито уживање со шест производи

3.995ден / Парче