Волшебен сјај и мирис на јагоди

You Shall Go To The Ball

Бомба за во када

You Shall Go To The Ball

395ден

195ден

Парче

Пуштете ја оваа розова кочија во водата и уживајте во нејзината слатка арома со мирис на јагоди, благодарение на мешавината од сицилијанско масло од лимон и апсолут од тонка. Соиното брашно и пченкарниот скроб прават млечни води кои ќе ја смират кожата и ќе ја одржат еластична долго време по завршувањето на бањата.


Како да се користи:

Фрлете ја купката во топла вода за капење,и дозволете магија да ве опкружи.

Како да складирате:

Чувајте ја на ладно и суво додека не сте подготвени да ја употребите.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, DRF алкохол, парфем, масло од сицилијански лимон, абсолут од тонка, брашно од соја, вода (Aqua), титаниум диоксид, талк, натрум коко сулфат, синтетички флуорфлогопит, допропилен гликол, пропилен гликол, кокамидопропил бетаин, кајал оксид, кумарин, гераниол, *лимонен, боја 47005:1, боја 45410:1, боја 45410:2, боја 45410, боја 15850:1, боја 77491, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Best Seller
Intergalactic
Бомба за во када
Диско од вселената

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Orange pop
Бомба за во када
Сочни портокали и мандарини

175ден 350ден

Limited Edition
Vegan
-50%
Snowball
Бомба за во када
Апсолутна експлозија од остри мириси и ладни бои

195ден 395ден

Deep Sleep
Бомба за во када
Приспивна песна од лаванда

395ден / 200г
Twilight
Бомба за во када
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

350ден / 200г
Limited Edition
Vegan
-50%
The Golden Pudding
Бомба за во када
Млазови од топли бои и цитрусна арома

195ден 395ден

Tisty tosty
Бомба за во када
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Blackberry
Бомба за во када
Боровинка за подобро расположение

280ден / Парче