Разбудете ги сетилата со остри цитрусни ноти

Zing!

Подарок

Zing!

995ден

Парче

Овој подарок го наполнивме со два од нашите најенергични продукти за нега на тело. Baked Alaska е популарен зимски сапун со мирис на цитрус и шербет што ве расонуваат, додека Lime Bounty ја одржува хидратацијата во кожата со својата богата, маслена и кремаста текстура. Спремни и спакувани во украсна рециклирана хартија, овие продукти ќе пренесат радост и возбуда кај оној што ќе го добие поклонот оваа сезона.


Хартија: Изработена од 100% рециклирана хартија. 

Лента: 100% рециклиран полиестер добиен од шишиња за пијалоци.

Внатрешна кутија: Изработена од 100% рециклиран картон. Повторно искористете ја  или рециклирајте со слична хартија.


Во вашиот подарок има...


Pumpkin Spice
Сапун за тело
Сезонски, зачински специјалитет
100г
Lime Bounty
Путер за тело
Кремаст коктел од кокос и зелен лимон


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Last Chance
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Vegetarian
Last Chance
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Little Snow Fairy
Подарок
Двојно засладување

895ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

1.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreaming of Christmas
Подарок
Релаксација од соништата

1.295ден / Парче
Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreamland
Подарок
Седум релаксирачки продукти

3.595ден / Парче