Велигден

Limited Edition
Vegan
Disco duck
Бомба за во када
Разладувачки ментол и свеж зелен лимон

299ден / Парче
Limited Edition
Down the rabbit hole
Путер со пилинг за туширање
Пилинг од мелен ориз и мирис на грејпфрут и малина

695ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Flamingo egg
Бомба за во када
Слатко и овошно задоволство

370ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Flowering carrot soap
Сапун за тело
Овошно и пролетно чистење

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Follow the white rabbit
Бомба за во када
Цитрусно виножито

295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Follow the white rabbit
Подарок
Неодоливо слатко велигденско трио

1.295ден / Парче
Limited Edition
Follow the white rabbit
Марама
Памучна марама со велигденски дизајн

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Funfetty Cake
Пилинг за усни
Шарени шеќерни мрвици

495ден / 25г
Limited Edition
Golden Egg
Бомба за во када
Медено и светкаво уживање

295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
What's up doc?
Гел за туширање
Сочно пролетно чистење

495ден / 120г