Парфеми

Револуционерни парфеми инспирирани од уметноста, музиката и поезија

Ново
Alina
Парфем
Слатка зачинска арома со земјени ноти

2.095ден / 30мл
American Cream
Парфем
Ванила, жалфија и бензоин смола

1.795ден / 30мл
Breath Of God
Парфем
Бесконечност. Божествено просветлување.

2.195ден / 30мл
Dirty
Парфем
Софистицирана свежина

1.495ден / 30мл
Vegan
Goddess
Парфем
Испрскај се до божественост

2.995ден / 30мл
Grass
Парфем
Сандалово дрво, возбудлив нероли и цитрусен бергамот

3.995ден / 100мл
Junk
Парфем
Лимон, рузмарин и мандарина

1.395ден / 30мл
Best Seller
Karma
Парфем
Боемски луксуз

2.195ден / 30мл
Lord of Misrule
Парфем
Пачули, црн бибер и ванила

1.995ден / 30мл
Love
Парфем
Лимонова трева, бергамот и иланг иланг

2.195ден / 30мл
Limited Edition
Lush | Bridgerton
Парфем
Невестински букет што цути

2.495ден / 30мл
Lust
Парфем
Флерт со секој чекор

1.795ден / 30мл
Orange Blossom
Парфем
Нежен цвет од портокал и интензивен бергамот

3.995ден / 100мл
Pansy
Парфем
Рузмарин и цвет од портокал

1.495ден / 30мл
Vegan
Shade
Парфем
Топол, дрвенест и цветен

1.795ден / 30мл
Sun

Sun

Тоалетна вода
Подготвени за топла авантура?

995ден / 30мл
Vanillary
Парфем
Дозволете да ве опие слаткиот мирис на ванила

1.795ден / 30мл