Бомби за во када

Ставете знак “Зафатено“ на вашата бања и потонете во раскошни омекнувачки масла за во када

Limited Edition
Vegan
попуст
Alien Bunny
Бомба за во када
Надвор од овој свет

250ден 360ден

Limited Edition
American Cream
Шумлива купка
Кремаста ванила и слатка јагода

395ден / Парче
Limited Edition
попуст
Atom Heart Mother
Бомба за во када
Мечтаење за летните денови

280ден 360ден

Avobath
Бомба за во када
Свежо и слатко авокадо - супер храна за кожата

295ден / Парче
Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

295ден / Парче
Limited Edition
попуст
Big Squeeze
Бомба за во када
Зашеметувачка цветна прегратка

280ден 395ден

Limited Edition
Vegan
попуст
Blooming Beautiful Chamomile
Бомба за во када
Смирувачки лимон и камилица

280ден 395ден

Limited Edition
Vegan
попуст
Blooming Beautiful Marigold
Бомба за во када
Развеселувачки бергамот и бучу

280ден 395ден

Limited Edition
Vegan
попуст
Blooming Beautiful Orange Blossom
Бомба за во када
Весел, сладок и возбудлив портокал

280ден 395ден

Limited Edition
Vegan
Brother Moon
Шумлива купка
Дозволете вашите грижи да исчезнат

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Bunny Moon
Бомба за во када
Луксузна бања за сладок сон

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Chelsea Morning
Шумлива купка
Слатко утринско капење

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Cold Water Soother
Бомба за во када
Оладете се и закрепнете

395ден / Парче
Limited Edition
попуст
Colour, Clarity, Carat, Cut
Шумлива купка
Дијамант од водата за капење

350ден 495ден

Dragon's Egg
Бомба за во када
Доаѓа зима...

295ден / Парче
Limited Edition
Dream Cream
Шумлива купка
Инспирирано од нашиот легендарен лосион

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Druids of Bath
Бомба за во када
Поврзете се со природата

550ден / Парче
Limited Edition
Follow the white rabbit
Бомба за во када
Цитрусно виножито

295ден / Парче
Goddess
Бомба за во када
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Limited Edition
попуст
Golden Egg
Бомба за во када
Медено и светкаво уживање

280ден 350ден

Limited Edition
Goldfish
Шумлива купка
Злато, блескаво и грациозно

360ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Hexagon
Бомба за во када
Интригантно, оживувачко и тревно

360ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Ickle Bot with Shampoo Bar
Шумлива купка
Смирувачки, приспивнo, и со омекнувачки шампон

360ден / Парче
Limited Edition
Iconic Door
Бомба за во када
Топло добредојде на уникатниот мирис на Lush

360ден / Парче
Limited Edition
попуст
Inner Dragon
Бомба за во када
Разбуди го твојот внатрешен змеј!

280ден 395ден

Best Seller
Intergalactic
Бомба за во када
Диско од вселената

395ден / Парче
Ippuku Ryo - Cooling Mini Bath Bombs
Подарок
Разладувачко, ресторативно и освежувачко трио

695ден / Парче
попуст
Lakes
Бомба за во када
Бања во билни пејсажи

190ден 395ден

Limited Edition
попуст
Love Bug
Бомба за во када
Овошен тркач на четири тркала

280ден 395ден

Limited Edition
Vegan
попуст
Love Potion
Бомба за во када
Шармирај ја симпаријата

195ден 280ден

Limited Edition
Magic Bus
Шумлива купка
Моќта на цвеќето за време на капење

295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
попуст
Mother Nature
Бомба за во када
Нека процвета природата

200ден 295ден

Limited Edition
попуст
One Long Soak
Бомба за во када
Весело освежувачка купка

350ден 495ден

Limited Edition
Vegan
Passion
Шумлива купка
Сочно и овошно

360ден / Парче
Peachy
Бомба за во када
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

190ден 395ден

Sakura
Бомба за во када
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Vegan
Магнезиум
Salt Water Soother
Бомба за во када
Доза свежина

360ден / Парче
Best Seller
Sex Bomb
Бомба за во када
Купка полна со љубов!

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Online Exclusive
попуст
Shrek Swamp
Бомба за во када
Ослободи го твојот внатрешен Огар!

250ден 495ден

Limited Edition
Slammer
Бомба за во када
Оживувачка цитрусна експлозија

295ден / Парче
Limited Edition
Somewhere
Шумлива купка
Покажете ги вашите бои

330ден / Парче
Limited Edition
Vegan
The One With Chamomile
Шумлива купка
Капете се во смирувачка камилица

395ден / Парче
Limited Edition
The One With Lavender
Бомба за во када
Опуштете се пред спиење со лаванда

395ден / Парче
Limited Edition
The One With Orange Slices
Шумлива купка
Simply the zest!

395ден / Парче
Limited Edition
Thermal Waves
Бомба за во када
Неверојатно апстрактно и неверојатно овошно

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Time of the Season
Шумлива купка
За да се сакаш себеси.

495ден / Парче
Tisty tosty
Бомба за во када
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Twilight
Бомба за во када
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

350ден / 200г
Limited Edition
попуст
Two Families
Шумлива купка
Прекрасен спој на мирис

295ден 360ден

Unicorn Poop
Бомба за во када
Разбуди ја имагинацијата

395ден / Парче
Limited Edition
попуст
Whispering Heart
Бомба за во када
Шепнете ја желбата на вашето срце

280ден 395ден

Vegan
попуст
Wild Remedy
Бомба за во када
Препуштете и се на убавината на природата

190ден 360ден

Limited Edition
World's Smallest Disco
Бомба за во када
Вистинска дискотека за када

360ден / Парче