Божиќни производи


Limited Edition
Baked Alaska
Сапун за тело
Ќе ви ја освежи кожата и ќе ви го разведри духот.

370ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Butterbear
Шумлива купка
Повторно мека кожа!

230ден / Парче
Limited Edition
Candy Cane
Пенлива купка за повеќекратна употреба
За бања полна меурчиња од минт и лимон

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Celebrate good times
Подарок
Забавни и хидрирачки производи

795ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

3.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Christmas Candy Box
Подарок
Четири слатки тајни

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Cinnamon Roll
Пенлива купка
Топли прегратки со златен сјај и мирис на цимет

450ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreaming of Christmas
Подарок
Релаксација од соништата

1.295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreamland
Подарок
Седум релаксирачки продукти

3.595ден / Парче
Limited Edition
Fairy Dust
Пудра за тело
Имајте доверба во самовили

595ден / 70г
Limited Edition
Galaxy
Пилинг за усни
Меки, слатки бакнежи

495ден / 25г
Limited Edition
Vegan
Glow
Подарок
Блескава колекција од овошни мириси

2.195ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Golden pear
Путер со пилинг за туширање
Раскошен витамински пилинг

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Golden pineapple
Пилинг за усни
Сочен ананас и златен сјај

495ден / 25г
Limited Edition
Vegan
Hey! Hollywood!
Шумлива купка
Освежувачки пеперминт и празничен сјај

395ден / Парче
Limited Edition
I Want a Hippopotamus For Christmas
Шумлива купка
Пријател со мирис на малини

230ден / Парче
Limited Edition
Into The Wild
Подарок
Бајковито уживање со шест производи

3.995ден / Парче
Limited Edition
Jilted Elf
Спреј за тело
Цитрусен, божиќно зачинет

995ден / 200мл
Limited Edition
Jingle Bells
Шумлива Купка
Свежина од грејпфрут и иланг иланг

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Jolly
Гел за туширање
Студено попладне со слатки зачини

495ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Lemon aid
Свеж чистач за лице
Кремаст чистач богат со витамини

595ден / 75г
Limited Edition
Vegan
Orange pop
Шумлива купка
Сочни портокали и мандарини

350ден / Парче
Limited Edition
Peace and love
Подарок
Совршениот пар за нега на кожа

995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Plum Duff
Гел за туширање
Толку слатко и овошно

450ден / 100г
Limited Edition
Polar Bear
Сапун за тело
Слатко чистење со мирис на марципан

495ден / 90г
Limited Edition
Shoot For The Stars
Шумлива купка
Насликајте го небото полно со ѕвезди

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Sleepy bear
Шумлива купка
Смирувачко мече со лаванда и тонка

250ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snow cake Jelly Stack
Желе за туширање
Марципан, карамела и цреши

795ден / 230г
Limited Edition
Snow fairy
Регенератор за тело
За нежна кожа како на самовила

750ден / 100г
Limited Edition
Snow fairy
Спреј за тело
Сакам бомбони!

1.495ден / 200мл
Limited Edition
Snow Fairy
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел

450ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy
Сапун за тело
Розова, кремаста, нежна пена

395ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Snow fairy
Naked регенератор за тело
Не ви треба пакување ако верувате во Снежната Самовила

795ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy
Шумлива Купка
Бајковити искри од слатки мириси

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

1.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy Lights
Шумлива купка
Волшебен спектакл

595ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy Roll
Пенлива купка
Розови планини

450ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snowball
Шумлива купка
Апсолутна експлозија од остри мириси и ладни бои

350ден / Парче
Limited Edition
Snowman Dreaming
Шумлива Купка
Ние веќе направивме Снешко

250ден / Парче
Limited Edition
Vegan
The Golden Pudding
Шумлива купка
Млазови од топли бои и цитрусна арома

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
The Night Before Christmas
Подарок
Партнер за пред кревет

695ден / Парче
Limited Edition
The north pole
Пенлива купка
Маслена бања со многу пена

450ден / Парче
Limited Edition
Twilight - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Весел дизајн во карактеристичен LUSH стил

895ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Winter Warmer
Подарок
Три производи за удобен и топол Божиќ

1.495ден / Парче
Limited Edition
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање

550ден / 100г
Limited Edition
Vegan
You Shall Go To The Ball
Шумлива купка
Волшебен сјај и мирис на јагоди

295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Zing!
Подарок
Разбудете ги сетилата со остри цитрусни ноти

995ден / Парче