Сјаен третман за усни

Snow Fairy lip jelly

Желе за усни

Snow Fairy lip jelly

695ден

18г

Имаме слатко изненадување за вас годинава.

Snow Fairy колекцијата е уште побројна и тоа со ново желе за усни кое дефинитивно е еден од омилените производи. Содржи рицинусово масло за да добиете одличен,природен сјај, восок од бобинки за усните да бидат заштитени и мешавина од ладно цедено масло од семе од малина и свеж сок од малина за сладок, бобест вкус.


Доколку сакате вашите усни да бидат најнежни, прво направете пилинг со Bubblegum, потоа нанесете од овој сладок сјај. Тоа е вистинска празнична магија за сечии усни.


Состојки :


органско рицинусово масло, глицерин, восок од бобинки, арома, персиско масло од зелен лимон, ладно цедено масло од семка од малина, Raspberry Juice, Tocopherol, стевиа, алфа-изометил ионен, *цитрал, *лимонен, боја 77947, боја 45410:2

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegetarian
Honey
Пилинг за усни
Sugar, ah honey honey

495ден / 20г
Limited Edition
Wednesday's Child is Full of Woe
Пилинг за усни
Слатка мизерија

495ден / 25г
Limited Edition
Vegan
Lush Lip Butter
Путер за усни
Ангелски усни и незаборавни бакнежи

395ден /
Vegan
Rose Lollipop
Балзам за усни
Усни спремни за селфи

595ден / 12г
Unicorn
Пилинг за усни
Најслаткиот од сите

495ден / 25г
Key Lime Pie
Балзам за усни
Парче торта

595ден / 12г
Best Seller
Bubblegum
Пилинг за усни
Шеќерна волна на усните

495ден / 25г
Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г