Креми и масла за лице

Мајката природа знае најдобро

Vegan
Argan
Naked масло за лице
Длабински хидрирачко ја омекнува и смирува сувата и чувствителна кожа

795ден / 20г
Best Seller
Celestial
Крем за лице
Нежен и лесен ја хидрира и негува сувата и чувствителна кожа

1.495ден / 45г
Cosmetic Lad
Крем за лице
Смирувачки, андиоксидантен и хидратантен (за и после бричење)

1.395ден / 45г
Enchanted Eye Cream
Крем за околу очи
Ги измазнува линиите, ги намалува отоците и ја негува тенката кожа под очите

1.295ден / 45г
Enzymion
Крем за лице
Свеж, лесен и матирачки за масна кожа

1.395ден / 45г
Best Seller
Full Of Grace
Naked масло за лице - серум
За сува и дехидрирана кожа, смирува омекнува, лесно и брзо се впива

795ден / 20г
Gorgeous
Крем за лице
Балансирачки крем за здрав и младешки изглед на сите типови кожа

2.995ден / 45г
Imperialis
Крем за лице
Лесна текстура за најдобар ефект

1.395ден / 45г
Million Dollar Sun Cream
Крем со заштитен фактор за лице и тело
Луксузен крем со заштитен фактор 30

1.295ден / 50г
Peace
Крем за лице
Нежен, заштитен и врвно омекнувачки

1.695ден / 45г
Skin Drink
Крем за лице
Задоволна, еластична кожа

1.495ден / 45г
Skin's Shangri La
Крем за лице
За хидрирање, затегнување и регенерација на сувата и зрела кожа

2.495ден / 45г
Best Seller
Vanishing Cream
Крем за лице
Заборавете на проблемите со Т-зоната и акните

1.595ден / 45г