Сапуни

Рачно направени и без пакување, сапуни кои што ќе ве разгалат и исчистат од глава до пети.

Limited Edition
Baked Alaska
Сапун за тело
Ќе ви ја освежи кожата и ќе ви го разведри духот.

430ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Barbie Boombox
Сапун за тело
Слатка и мека кожа? Звучи добро!

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Cempasúchil
Сапун за тело
Слатко и цветно

495ден / 100г
Charcoal
Сапун за лице
Отстрани го вишокот на маснотија и затегни ги порите

695ден / 100г
Limited Edition
Christmas Cranberry
Сапун за тело
Чисто, овошно и свежо

395ден / 100г
Limited Edition
Demon in the Dark
Сапун за тело
Застрашувачки добро

360ден / 100г
Figs and Leaves
Сапун за тело
Не одолевај на искушението

295ден / 100г
Fresh Farmacy
Сапун за лице
Намали го мастењето, смири ја кожата и излекувај ги акните

695ден / 120г
Limited Edition
Ghost In the Dark
Сапун за тело
Духот кој свети во темница

450ден / 90г
Vegan
Goddess
Сапун за тело
Едноставно божествено

550ден / 100г
Limited Edition
Golden Linseed
Сапун за тело
Охрабрувачка, златна пена

395ден / 100г
Best Seller
Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое

295ден / 100г
Best Seller
Karma
Сапун за тело
Добро расположение

395ден / 100г
Lemon Zest
Сапун за тело
Сјајно цитрусно освежување

395ден / 100г
Limited Edition
Lord of Misrule
Сапун за тело
Уживајте во зачинета, омекнувачка пена

430ден / 100г
Lotus Flower
Сапун за тело
Туширање со богата ексфолијација

395ден / 100г
Movis
Сапун за лице
Кожа мека како лепче

695ден / 120г
Outback Mate
Сапун за тело
Избркај го темниот облак над твојата глава

350ден / 100г
Rainbow
Fun
Разнобојни радосни меурчиња

795ден / Парче
Rhubarb & Custard
Сапун за тело
Слатко, меко, чисто

395ден / 100г
Ro's Argan
Сапун за тело
Омекнувачка и смирувачка постела од ружи

695ден / 100г
Sandstone
Сапун за тело со пилинг
Најдобриот песочен пилинг!

350ден / 100г
Sea Vegetable
Сапун за тело
Омекнувачки бранови

295ден / 100г
Vegan
Sleepy Soap
Сапун за тело
Колку е прекрасно да леташ во облаците...

395ден / 100г
Limited Edition
Snow Bear
Сапун за тело
Слатко чистење со мирис на марципан

395ден / 90г
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy
Сапун за тело
Розова, кремаста, нежна пена

395ден / 100г
Soap Dish
Држач за сапун
Рачно направен држач од рециклирана глина

995ден / Парче
Best Seller
Sultana Of Soap
Сапун
Најмеките допири за најмеката кожа

330ден / 100г