Гелови и желеа за туширање

Миризливи и забавни, секое туширање ќе ви биде уживање

Limited Edition
Berry Berry Christmas
Гел за туширање
Освежително и енергетично

595ден / 100г
Limited Edition
Bouncing Santa
Желе за туширање
Овошна празнична забава

495ден / 85г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

395ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

495ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Flower Gel
Гел за туширање
Јасмин, рози и иланг иланг

595ден / 120г
Limited Edition
Fresh As
Гел за туширање
Ветар свежина

595ден / Парче
Vegan
Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали

495ден / 120g
Ново
Grass
Гел за туширање
Прекрасно зелен и возбудувачки

695ден / Парче
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок

495ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

495ден / 100г
Ново
Vegan
Intergalactic
Гел за туширање
Освежително нане за добро расположение

595ден / 120г
Limited Edition
Lord of Misrule
Гел за туширање
Бесна билна мешавина

595ден / 120г
Limited Edition
Love
Гел за туширање
Заводливи цитрусни и цветни масла.

595ден / Парче
Limited Edition
Monster Octopus
Желе за туширање
Ех да беа сите чудовишта волку слатки

750ден / 185г
Posh Chocolate
Крем за туширање
Неодоливо хидратантен и омекнувачки

595ден / 100г
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози

495ден / 100г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Limited Edition
Snow Fairy
Желе за туширање
Уживајте во слетко, самовилско капење

495ден / 90г
Limited Edition
Snow Fairy shower gel
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел

550ден / 100г
Vegan
Sticky dates
Гел за туширање
Богата нега со сируп од урми и меки ноти на ванила

595ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Strawberry Santa
Пена за туширање
Ги слушате ли ѕвоната? Дедо Мраз пристигна!

495ден / Парче
Best Seller
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата

495ден / 100г
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

295ден / 100г
Limited Edition
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање

595ден / 120г