Гозба за вашите сетила, зачинета со ванила и бибер

Lord of Misrule

Гел за туширање

Lord of Misrule

550ден

Безобразно добра, билна мешавина од пачули, црн бибер и сладок абсолут од ванила.

Овој омилен, сладок и зачинет гел за туширање се врати да ве освои повторно со својот опоен парфемски мирис. Негувајте ја вашата кожа со гел за туширање, полн со навлажнувачки глицерин и масло од пченица. Со толку мека кожа, немојте да се изненадите станете зависни од овој остар и моќен Лорд.


Како се користи:

Го нанесуваш гелот по целото тело правејќи убава кремаста пена и уживаш додека прекрасните масла ти ги негуваат сите сетила. Плакнеш убаво и понесуваш со себе парфемски билен мирис.


Состојки :


Инфузија од црн бибер, натриум лаурет сулфат, глицерин, натриум кокомпацетат, лаурил бетаин, парфем, титаниум диоксид, масло од црн бибер, масло од темно суматранско пачули, абсолут од ванила, масло од пченични никулци, екстракт од карагенен, вода (Aqua), пропилен гликол, *лимонен, *линалул, боја 47005, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Vegan
Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали

495ден / 120g
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

360ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Jolly
Гел за туширање
Студено попладне со слатки зачини

495ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Plum Duff
Гел за туширање
Толку слатко и овошно

450ден / 100г
Limited Edition
Snow Fairy
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел

450ден / 100г
Crash
Желе за туширање
Ајде, прослави ги добрите времиња!

395ден / 100г
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок

450ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

450ден / 100г