Што е тоа што е цело, црвено и бело?!

Candy Cane

Пенлива купка за повеќекратна употреба

Candy Cane

295ден

Парче

Што е бело и црвено и можеш да го употребуваш одново и одново? Украс за новогодишната елка или додаток во новогодишниот подарок - со оваа пенлива купка имаш неограничени можности. Дружи се со оваа двојна лента полна масла од бергамот и сицилијански лимон за добро расположение во овошен рај кој ќе те натера повторно и повторно да се нурнеш во бањата.

Како се користи: Држи ја под млаз вода за планини бели меурчиња пред да ја тргнеш на страна убаво да се исуши - спремна за следното патување во земјата на слатките.


Состојки :


натриум карбонат, тартар крем, натриум лаурет сулфат, глицерин, лаурил бетаин, парфем, масло од сицилијански лимон, масло од бергамот, титаниум диоксид, алфа-изометил ионен, *лимонен, боја 14700

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Milky Bath
Пенлива купка за 6-8 употреби
Смирувачко овесно млеко помешано со цитруци

595ден / Парче
Sunnyside
Пенлива купка
Позлатете се

395ден / Парче
A French Kiss
Пенлива купка
Смирувачка хидратација за сите љубители на лаванда

350ден / Парче
Ново
Ladybird
Пенлива купка
Неповторлива свежина

450ден / Парче
Limited Edition
Elfie Stick
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Неодоливи меурчиња

295ден / Парче
Rose Jam
Пенлива купка
Пена и рози за незаборавна романтика

350ден / Парче
The Comforter
Пенлива купка
Покријте се со меко овошно ќебенце

450ден / Парче
Ново
Figs In Honey
Пенлива купка
Регенерирачка, слатка, зачинета...

495ден / Парче