Магична експлозија од бои

Toby's magic cow

Бомба за во када

Toby's magic cow

295ден

Парче

Оваа магична крава можеби изгледа прилично обична, но ставете ја во полна када и ќе се појави блескаво виножито од бои! Омилениот мирис на Milky bath го исполнува воздухот со релаксирачки пачули и возбудливи масла од бразилски портокал.

Не сакаме да се фалиме, но навистина ги имаме најдобрите клиенти. Тоби - клиент кој стана иноватор кој ни побара волшебна крава и, еве, ние испорачавме! Но не само за Тоби, оваа магичка крава ќе го подобри расположението на сите членови на Lush заедницата.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, бонбон, титаниум диоксид, масло од бразилски портокал, масло од пачули, тартар крем, кокосово млеко во прав, вода (Aqua), густин, талк, натрум коко сулфат, кокамидопропил бетаин, допропилен гликол, синтетички флуорфлогопит, пропилен гликол, кајал оксид, амил цинемал, бензил салицилат, цитронелол, гераниол, хексил цинемал, хидроксицитронелал, *лимонен, *линалул, парфем, боја 42090:2, боја 45410:2, боја 47005:1, боја 45410, боја 45410:1, боја 42090, боја 15850:1, боја 77491, боја 77499, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Blackberry
Бомба за во када
Боровинка за подобро расположение

280ден / Парче
Tisty tosty
Бомба за во када
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Limited Edition
-50%
Lord of Misrule
Бомба за во када
Топол спој од ванила, пачули и бибер

175ден 350ден

Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Limited Edition
-50%
I Want a Hippopotamus For Christmas
Бомба за во када
Пријател со мирис на малини

115ден 230ден

Ickle baby bot
Бомба за во када
Приспивна светло сина купка со лаванда

180ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
You Shall Go To The Ball
Бомба за во када
Волшебен сјај и мирис на јагоди

195ден 395ден

Vegan
Floating flower
Бомба за во када
Растопете се во негувачка пастелна бања

350ден / Парче