Дијамант од водата за капење

Colour, Clarity, Carat, Cut

Шумлива купка

Colour, Clarity, Carat, Cut

495ден

350ден

Парче

Подготвени да го направите вашето деби? Оваа блескава бомба за капење е пресек над останатите, со блескав сјај без пластика за да ви помогне да се впиете во спокојство пред големиот настан.

Маслата од бергамот и мирта од лимон ќе ве остават да се чувствувате весело, додека бензоин-резиноидот додава кремаста арома слична на ванила за да ги заокружи работите со сладок мирис како на чај. Затоа, блескај дијаманту. Ваше време е.


Како да се користи:

Наполнете ја бањата и ставете го овој сезонски скапоцен камен, а потоа гледајте го како танцува низ водата со блескава боја, неверојатен сјај и возбудлив мирис на цитрус.


Како да се складира:

Чувајте го на ладно и суво место.Состојки :


сода бикарбона,  лимонска киселина,  Alcohol Denat.,  густин,  масло од бергамот,  масло од лимонова мирта,  бензоин смола,  вода (Aqua),  титаниум диоксид,  талк,  синтетички флуорфлогопит,  натрум коко сулфат,  кокамидопропил бетаин,  кајал оксид,  допропилен гликол,  *цитрал,  хидроксицитронелал,  *лимонен,  *линалул,  парфем,  боја 45410:2,  боја 42090,  боја 42090:2,  боја 15850:1,  боја 77491,  боја 77499,  боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Unicorn Poop
Бомба за во када
Разбуди ја имагинацијата

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
попуст
Mother Nature
Бомба за во када
Нека процвета природата

200ден 295ден

Limited Edition
Vegan
Online Exclusive
попуст
Shrek Swamp
Бомба за во када
Ослободи го твојот внатрешен Огар!

250ден 495ден

Peachy
Бомба за во када
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

190ден 395ден

Limited Edition
Vegan
попуст
Alien Bunny
Бомба за во када
Надвор од овој свет

250ден 360ден

Limited Edition
попуст
Love Bug
Бомба за во када
Овошен тркач на четири тркала

280ден 395ден

Sakura
Бомба за во када
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Limited Edition
попуст
Atom Heart Mother
Бомба за во када
Мечтаење за летните денови

280ден 360ден