Повеќе е слатко отколку страшно

Ghostie

Бомба за во када

Ghostie

320ден

160ден

Парче
Пуштете го во вода и ова духче ќе го исплаши лошото расположение со мирисот од лимонова трева и со виножито.
Оваа мала купка може да изгледа незабележително, но во моментот кога ќе ја допре водата, ослободува страшно прекрасно искуство. Маслата од лимонова трева, лимон и зелен лимон магично се соединуваат за да создадат неодоливо свеж мирис на цитрус, додекагустите разновидни бои му помагаат на Ghostie да лета низ водата оставајќи зад себе шарена трага.

Како да се користи:
Спуштете се во вашата вода за капење и Ghostie ќе ви приреди шоу додека лимоновата трева, сицилијанскиот лимон и персиското масло од зелен лимон го подигнуваат расположението.
Како да чувате:
Чувајте го ладно и суво додека не сте подготвени да летате.

Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, бонбон, титаниум диоксид, масло од лимонова трева, масло од сицилијански лимон, персиско масло од зелен лимон, тартар крем, вода (Aqua), талк, густин, натрум коко сулфат, допропилен гликол, кокамидопропил бетаин, синтетички флуорфлогопит, пропилен гликол, кајал оксид, *цитрал, *гераниол, *лимонен, *линалул, парфем, боја 42090:2, боја 77491, боја 42090, боја 45410:2, боја 45410, боја 45410:1, боја 15850:1, боја 17200, боја 77499

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
-50%
The Golden Pudding
Бомба за во када
Млазови од топли бои и цитрусна арома

195ден 395ден

Goddess
Бомба за во када
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Orange pop
Бомба за во када
Сочни портокали и мандарини

175ден 350ден

Deep Sleep
Бомба за во када
Приспивна песна од лаванда

395ден / 200г
Blackberry
Бомба за во када
Боровинка за подобро расположение

280ден / Парче
Vegan
Peachy
Бомба за во када
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

350ден / Парче
Ickle baby bot
Бомба за во када
Приспивна светло сина купка со лаванда

180ден / Парче
Avobath
Бомба за во када
Свежо и слатко авокадо - супер храна за кожата

285ден / Парче