Застани во ред!

Conga

Желе за туширање

Conga

395ден

100г

Ајде, протреси го телото, употреби го Conga! Нема шанси да му одолееш на ова пенливо нешто! Дозволи си да почувствуваш додека нанесуваш пенлив слој на телото полн бадемово млеко. Нема потреба да застануваш во ред за да ги пробаш пенливото освежување на ова желе. Сокот од малини е топ за добро расположение, а во комбинација со абсолутот од ванила ќе се засладиш неповторливо. Бадемовото млеко е секогаш тука како чувар  на хидратацијата на кожата.


Состојки :


глицерин, бадемово млеко (Prunus dulcis), натриум лаурет сулфат, пропилен гликол, екстракт од карагенен (Chondrus crispus), парфем, свеж сок од малина (Rubus idaeus), масло од бергамот (Citrus Aurantium bergamia), масло од давана (Artemisia Pallens), есенцијално масло од бадем (Prunus amygdalus amara), абсолут од ванила (Vanilla planifolia), вода (Aqua), титаниум диоксид, алфа-изометил ионен, бензил алкохол, *кумарин, *лимонен, боја 45410

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
-50%
Jolly
Гел за туширање
Студено попладне со слатки зачини

250ден 495ден

Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок

450ден / 100г
Best Seller
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата

450ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

450ден / 100г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

360ден / 100г
Limited Edition
Vegan
-50%
Snow cake Jelly Stack
Желе за туширање
Марципан, карамела и цреши

395ден 795ден

Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

450ден / 100г