Тука и сега

Fighting Animal Testing

Торбичка

Fighting Animal Testing

695ден

Парче

Многу е едноставно- тестирањето на животни мора да престане. Нема подобар начин на складирање на твоите cruelty-free производи од несесер на кој е нагласено токму тоа за кое стоиш. Направен од 100% органски памук, овој несесер е твојот иден сопатник за авантурите кои те следат. 

Уникатна торбичка за чување на шминка, како нашите вегански кармини и туш за очи. 


Димензии:

27 cm х 20 cm (10,5 in х 8 in) 
Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Vegan
People powder
Четка за пудра
Совршено мат

1.995ден / Парче
Beit-ed-Dine
Кармин
Најдобрата нијанса за секој ден и за сечив тен.

695ден / Парче
Ново
Vegan
Motivation
Туш за очи
Соништа од аквамарин

995ден / Парче
Vegan
Berlin
Кармин
Црвена малина

695ден / Парче
Ново
Vegan
Wing it
Четка за туш
Само повлечете линија

595ден / Парче
Ново
Kinshasa
Кармин
Боја што остава силен впечаток

695ден / Парче
Vegan
Grounded
Туш за очи
Цврсто стојте на земјата

995ден / Парче
Ново
Saidoun
Кармин
Вашата нова омилена нијанса

695ден / Парче