ПОПУСТ -50%

LUSH попустот од 50% важи

од 11.01.2023 до 10.02.2023 или до потрошување на количините.

На 50% попуст се сите limited edition производи од Helloween и Божиќната колекција

како и дел од регуларната понуда

Limited Edition
-50%
Bat Art
Бомба за во када
Незаборавен виолетов вител

180ден 360ден

Limited Edition
-50%
Big Foot
Бомба за во када
Омекнувачко кокосово млеко во прав и епсом сол за ревитализација

165ден 330ден

Limited Edition
-50%
Bonfire
Бомба за во када
Огнена бања

198ден 395ден

-50%
Brightside
Пенлива купка
Светлост во бањата

248ден 495ден

Limited Edition
-50%
Crystal Snow
Бомба за во када
Снежна покривка

175ден 350ден

-50%
Diamond Dust
Бомба за во када
Диско топка од нероли

198ден 395ден

Limited Edition
-50%
Gift Horse
Бомба за во када
Медитеранска свежина

165ден 330ден

Limited Edition
-50%
Hot Toddy
Гел за туширање
Загревачки пијалок за мека кожа

298ден 595ден

Limited Edition
-50%
I Want My Mummy
Бомба за во када
Топла медена прегратка

180ден 260ден

Limited Edition
-50%
Jasmine
Бомба за во када
Елегантна и цветна

148ден 295ден

Limited Edition
-50%
Labyrinth
Пенлива купка
Зачински, сладок бран

225ден 450ден

-50%
Lakes
Бомба за во када
Бања во билни пејсажи

198ден 395ден

Limited Edition
Vegan
-50%
Light the night
Подарок
Слатко хидрирање

498ден 995ден

Limited Edition
-50%
Lord of Misrule
Гел за туширање
Бесна билна мешавина

275ден 550ден

Last Chance
-50%
Luxe
Бомба за во када
Луксуз на поинакво ниво

198ден 395ден

Limited Edition
-50%
Moon Bath
Бомба за во када
Под светлината на Месечината

198ден 395ден

Limited Edition
-50%
Patridge in a Pear Tree
Бомба за во када
Овошна нега

198ден 395ден

Limited Edition
Vegan
-50%
Rangoli dreams
Бомба за во када
Прославете го индискиот фестивал на светлина

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Sakura
Подарок
Деликатен цветен подарок

998ден 1.995ден

Limited Edition
-50%
Screamo
Бомба за во када
Зрела цреша потопена во бадемово масло

180ден 360ден

Limited Edition
-50%
Sparkly Pumpkin
Слајм за туширање
Свеж и овошен лизгав слајм

225ден 450ден

Last Chance
-50%
The Experimenter
Бомба за во када
Бања со филм во боја

198ден 395ден