Ден на вљубените

Нашите идеи за подароци за најсензуалниот ден во годината.

Limited Edition
Ден на вљубените
BFF

BFF

Пенлива купка
Најдобрата бања за вашите најблиски

495ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Big Squeeze
Бомба за во када
Зашеметувачка цветна прегратка

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Crush
Путер за усни
Бакнежи со вкус на портокал и грејпфрут

450ден /
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Flower Bombshell
Бомба за во када
Постела од рози

995ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
I'm Yours
Подарок
Две прекрасни бомби, потпишани, запечатени, испратени

995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Jasmine Cream
Маслена купка
Овошен, цветен мирис со двојна употреба

495ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Kiss Me Quick
Желе за туширање
Туширајте се со сочни јагоди

495ден / 85г
Limited Edition
Ден на вљубените
Love Bug
Бомба за во када
Овошен тркач на четири тркала

395ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Love Burger
Бомба за во када
Ти си тоа што го сакам!

995ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Love Letter
Бомба за во када
Омекнувачка бања од срце

280ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Love Potion
Бомба за во када
Шармирај ја симпаријата

280ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
My Li'l Chia Piglet
Сапун за тело
Однесете го дома ова прасенце кое ја омекнува кожата

395ден / 80г
Ново
Ден на вљубените
Passion
Гел за туширање
Сјајни ливчиња од роза и маракуја

595ден / 120г
Limited Edition
Ден на вљубените
Passion Fruit Delight
Сапун за тело
Страст за мекост

395ден / 100г
Vegan
Ден на вљубените
Posh White Chocolate and Rose
Крем за туширање
Подарете си неодолива мека кожа

595ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Queen Of Hearts
Маслена купка
Луксузен мирис од роза со двојна употреба

495ден / Парче
Limited Edition
Best Seller
Ден на вљубените
Rose Argan
Путер за тело/масажа
Сте го пробале новото Руби Чоколадо?

695ден / 60г
Limited Edition
Ден на вљубените
Strawberry Crumble Bubbleroon
Пенлива купка
Свежо, овошно и сочно

495ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Strawberry Heart
Сапун за тело
Слатко, овошно омекнување

360ден / 100г
Limited Edition
Ден на вљубените
Sweet Talk
Пилинг за усни
Слатки бакнежи со вкус на малина

495ден / 25г
Limited Edition
Ден на вљубените
Whispering Heart
Бомба за во када
Шепнете ја желбата на вашето срце

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
With Love
Подарок
Заводливо трио за тело и бања

1.495ден / Парче