Луксузна бања за сладок сон

Bunny Moon

Бомба за во када

Bunny Moon

495ден

Парче

Опуштете се розова и сина вода со оваа купка која полека плови и се раствара во кадата формирајќи прекрасно лилаково зајдисонце. Благодарение на кокосовото млеко во прав и пченкарен скроб ова зајче ќе се погрижи вашата кожа да се чувствува свиненкасто мазна и мека, додека кремастата, утешна арома на слаткиот бензоин резиноид и маслото од лимета го исполнува воздухот за навистина луксузна бања пред спиење.


Како се користи:

Без разлика во која фаза од лунарниот циклус паѓа вашата ноќ за капење, пуштете го ова зајче во када и скокнете за луксузно уживање.


Како се чува:

Чувајте го ова небесно зајаче на ладно и суво место додека не бидете подготвени за капење од соништата.


Состојки :


Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Coconut Milk Powder, Rice Bran Absolute, Lime Oil, Benzoin Resinoid, Carob Resinoid, Cream of Tartar, Titanium Dioxide, Water (Aqua), Cornstarch, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dipropylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Propylene Glycol, Tin Oxide, *Limonene, Perfume, Colour 45410:2, Colour 42090, Colour 45410:1, Colour 19140, Colour 17200, Colour

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Sakura
Бомба за во када
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Alien Bunny
Бомба за во када
Надвор од овој свет

360ден / Парче
Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

295ден / Парче
Limited Edition
Dreidel, Dreidel, Dreidel
Бомба за во када
Овошно-цветео уживање

395ден / Парче
Lakes
Бомба за во када
Бања во билни пејсажи

395ден / Парче
Best Seller
Intergalactic
Бомба за во када
Диско од вселената

395ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Big Squeeze
Бомба за во када
Зашеметувачка цветна прегратка

395ден / Парче
Tisty tosty
Бомба за во када
Љубов на прв мирис

295ден / Парче