Незаборавна експлозија од мирис

Lord of Misrule

Спреј за тело

Lord of Misrule

1.995ден

200ml

Lord of Misrule, со години е вашиот омилен, уникатен мирис.

Маслото од пачули го отвара овој необичен мирис и дава земјеста нота додека, кремастата слатка ванила дава ублажување и сето тоа помешано со масло од црн бибер за интензивен, единствен и неповторлив мирис.


Како се користи: Испрскајте го целото тело, избегнувајќи ги пазувите и уживајте.


Состојки :


органски алкохол денат, вода, парфем, глицерин, масло од пачули, масло од црн бибер, абсолут од ванила, *анасон алкохол, *бензил алкохол, *бензил бензоат, * цитрал, * кумарин, * еугенол, * фарнесол, * гераниол, * лимонен, * линалол

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Wednesday's Child is Full of Woe
Пилинг за усни
Слатка мизерија

495ден / 25г
Limited Edition
Groovy Fairy
Бомба за во када
Слатко, розево капење

280ден / Парче
Limited Edition
Shoot For The Stars
Бомба за во када
Насликајте го небото полно со ѕвезди

430ден / Парче
Limited Edition
Ghost In the Dark
Сапун за тело
Духот кој свети во темница

450ден / 90г
Limited Edition
Dreamland
Подарок
Најслатки соништа

3.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy
Сапун за тело
Розова, кремаста, нежна пена

395ден / 100г
Limited Edition
Reindeer
Пенлива купка
Весели меурчиња

450ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy
Fun
Обликувај со љубезност, храброст и самодоверба

695ден / Парче