Четири весели и шарени производи

Feeling good

Подарок

Feeling good

1.595ден

Парче

Претворете ги тмурните денови во блескави и светли, со производите за под туш и за во када, што се наоѓаат во оваа шарена кутија. Потонете во веселите купки како Brightside и Avobath или туширајте се со свежиот Happy hippy гел за туширање и Lemon zest сапунот. Рачно изработен со многу освежителни состојки, Feeling good навистина ќе ве направи да се чувствувате подобро. 

Начин на користење:

- Шумлива купка: се става во полна када за да се растопи во забавна и цитрусна бања.

- Пенлива купка: кршете ја под силен млаз топла вода и гледајте како се прават купови од пена.

- Сапун: распенете го со вода и длабински исчистете ја кожата.

- Гел за туширање: нанесете на мокро тело и распостранете, а потоа исплакнете, за сјајна и мазна кожа. 


Во вашиот подарок има...


Lemon Zest
Сапун за тело
Сјајно цитрусно освежување
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок
100г
Brightside
Пенлива купка
Светлост во бањата
Avobath
Шумлива купка
Суперхрана за кожата


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Last Chance
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Last Chance
Vegetarian
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче