Бран свежина во пакетче

Fresh as

Подарок

Fresh as

995ден

Парче

Ова дуо со сигурност ќе ве расони со своите свежи и цитрусни мириси, ќе се чувствувате како да се бањате под водопад покрај тропски растенија. Outback mate сапунот содржи многу еукалиптус и лимонова трева кои даваат свеж здив и опојна арома, а Happy hippy е гел за туширање со сок и масло од грејпфрут кои го олеснуваат чекорот на вашиот пат кон освојување на светот!

Начин на користење:

- Сапун: распенете го со вода и длабински исчистете ја кожата.

- Гел за туширање: нанесете на мокро тело и распостранете, а потоа исплакнете, за сјајна и мазна кожа. 


Во вашиот подарок има...


Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок
100г
Outback Mate
Сапун за тело
Избркај го темниот облак над твојата глава
120г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Dirty
Подарок
Најсвежиот пар

1.495ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

995ден 1.995ден

Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Ново
Vegan
Rose Jam
Подарок
Прекрасен букет од софистицирани и кремаси рози

1.795ден / Парче
Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Zing!
Подарок
Разбудете ги сетилата со остри цитрусни ноти

995ден / Парче