Постела од рози

Rose

Подарок

Rose

995ден

Парче

Розите се црвени, темјанушките се сини.

Бараш убав подарок или така ни се чини?!

Во овој подарок го заробивме слатко заводливиот мирис на ружи за да биде одличен за : денот на вљубените, годишнина, роденден или едноставно да се искаже љубов без повод.

Rose Jam гелот за туширање и регенераторот Ro's Argan Body Conditioner се пар кој што прави туширањето небесно добро. Маслото и апсолутот од ружи ја негуваат кожата и ја опсипуваат со сензуален мирис, направени од ружи кои што растат во Сенир, Турција - најдобрите и најмиризливите ружи.

Слаткиот  мирис на ванила помешан со освежителен лимон и свеж сок од гоџи бери, масло од арган и какао путер го прави Ro's Argan Body Conditioner еден од најдобрите хидрирачи и омекнувачи на кожа и срце.


Во вашиот подарок има...


Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози
100г
Ro's Argan
Регенератор за тело
Кожа полна путери и масла
45г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.495ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

995ден 1.995ден

Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Ново
-50%
Sunset at the lake
Метална кутија
Наполни ја со твоите омилени производи

250ден 495ден

All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Honey I Washed The Kids & Karma Soap
Подарок
Вашите омилени сапуни

995ден / Парче