Осум производи за божествена нега

Blissful

Подарок

Blissful

3.495ден

Парче

Blissful подарокот и полн до врв со производи за луксузна нега на кожата од глава до пети, буквално! За нежна хидратација има Gorgeous крема за лице, потоа пилинг, гел, сапун и купка за туширање. А за нега на телото после бањање вклучивме хранлив лосион за тело со овесно млеко и за стапалата лосион со пеперминт и какао путер, за разладувачко но меко чувство. Од слатките ароми на Honey I washed the kids сапунот со мед, преку свежината на Rub rub rub пилингот со сок од лимон и морска сол, до приспивните ноти на лаванда во Sleepy гелот за туширање, овој подарок е вистински полн погодок.


Како се користат:

- Хидратантна крема за лице: користете ја на чиста и сува кожа наутро и навечер.

- Сапун: Намачкај, изми и исплакни!

- Гел за туширање: влези под туш и измиј го цееело тело со релаксирачки слоеви пена.

- Лосион за тело: нанеси дарежливо количество од лосионот и уживај во меката кожа.

- Крема за стапала: крени ги нозете, намачкај на стапалата и уживај колку што сакаш.

- Купка за под туш: држи ја под туш и премачкувај се со пената што излегува од неа. Исчисти го цело тело и потоа исплакни.

- Пилинг за тело: земете убава количина и истријте ја кожата за да ги отстраните сите суви делови, пред да исплакнете со вода.

- Регенератор за тело: ставете директно на влажна кожа и потоа исплакнете за кожата да остане потхранета и мазна.


Во вашиот подарок има...


Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Pink Peppermint
Лосион за нозе и стапала
Ревитализира и намалува отоци
45г
Gorgeous
Крем за лице
Балансирачки крем за здрав и младешки изглед на сите типови кожа
10г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници
110г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
100г
Comfort Zone Shower bomb
Купка за туширање
Неодоливо слатко
Ro's Argan
Регенератор за тело
Кожа полна путери и масла
45г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Honey I washed the kids
Подарок
Слатки прегратки

695ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.495ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.595ден / Парче