Осум производи за божествена нега

Blissful

Подарок

Blissful

3.495ден

Парче

Blissful подарокот и полн до врв со производи за луксузна нега на кожата од глава до пети, буквално! За нежна хидратација има Gorgeous крема за лице, потоа пилинг, гел, сапун и купка за туширање. А за нега на телото после бањање вклучивме хранлив лосион за тело со овесно млеко и за стапалата лосион со пеперминт и какао путер, за разладувачко но меко чувство. Од слатките ароми на Honey I washed the kids сапунот со мед, преку свежината на Rub rub rub пилингот со сок од лимон и морска сол, до приспивните ноти на лаванда во Sleepy гелот за туширање, овој подарок е вистински полн погодок.


Како се користат:

- Хидратантна крема за лице: користете ја на чиста и сува кожа наутро и навечер.

- Сапун: Намачкај, изми и исплакни!

- Гел за туширање: влези под туш и измиј го цееело тело со релаксирачки слоеви пена.

- Лосион за тело: нанеси дарежливо количество од лосионот и уживај во меката кожа.

- Крема за стапала: крени ги нозете, намачкај на стапалата и уживај колку што сакаш.

- Купка за под туш: држи ја под туш и премачкувај се со пената што излегува од неа. Исчисти го цело тело и потоа исплакни.

- Пилинг за тело: земете убава количина и истријте ја кожата за да ги отстраните сите суви делови, пред да исплакнете со вода.

- Регенератор за тело: ставете директно на влажна кожа и потоа исплакнете за кожата да остане потхранета и мазна.


Во вашиот подарок има...


Pink Peppermint
Лосион за нозе и стапала
Ревитализира и намалува отоци
45г
Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г
Ro's Argan
Регенератор за тело
Кожа полна путери и масла
45г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници
110г
Comfort Zone Shower bomb
Купка за туширање
Неодоливо слатко
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Gorgeous
Крем за лице
Кога не сакаш да се задоволиш со просечното
10г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreaming of Christmas
Подарок
Релаксација од соништата

1.295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Christmas Candy Box
Подарок
Четири слатки тајни

750ден 1.495ден

Ново
-50%
Sunset at the lake
Метална кутија
Наполни ја со твоите омилени производи

250ден 495ден

Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче