Слатко и цветно трио

Garden Party

Подарок

Garden Party

1.395ден

Парче

Официјално сте поканети на журка во градината. Три од најпопуларните мириси спакувани во прекрасен поклон? Да, да, да. Ова е совршениот подарок за љубителите на слатки и цветни ароми, како роза, мед и лаванда. Honey I washed the kids сапунчето лесно ќе стане фаворит за сите во домот, додека Ro's Argan регенераторот и Sleepy гелот за туширање ќе овозможат луксузна нега на телото.  


Како се користат:

- Sleepy Гел за туширање: земете го овој сонлив гел за туширање, полн лаванда и тонка и распенете го по телото, па исплакнете.

- Honey I washed the kids Сапун: протријте по мокра кожа за да се направи убава пена од сладок портокал и мед и да ве остави неодоливо слатки и меки.

- Ro's Argan Регенератор за тело: размачкаје по мокро тело додека се туширате, па потоа исплакнете и уживајте во мирисот на лимон и ружа.Во вашиот подарок има...


Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници
110г
Ro's Argan
Регенератор за тело
Кожа полна путери и масла
45г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Last Chance
Vegetarian
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.195ден / Парче
Honey I Washed The Kids & Karma Soap
Подарок
Вашите омилени сапуни

995ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Vegan
Feeling good
Подарок
Четири весели и шарени производи

1.595ден / Парче