Подари добра енергија

Good Karma

Подарок

Good Karma

1.495ден

Парче

Сподели позитивност со овој откачен подарок кој ги содржи највежите производи за туширање: гелот за туширање со свеж сок од портокал и масло од пачули, истоимениот и веќе добро познат Karma сапун за тело и Orange скработ за туширање што ќе ги тргне сите суви делови и ќе ја остави кожата блескаво сјајна. Овие производи се со заносна мешавина пачули и масла од портокал кои го разбиструваат умот, а додадовме и бор и лимонова трева за да те инспирираме да носиш позитивен став насекаде со тебе.Во вашиот подарок има...


Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали
Orange
Пилинг за туширање
Simply the zest!
130г
Karma
Сапун за тело
Добро расположение
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Refresh
Подарок
Три освежителни производи

1.495ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Winter Warmer
Подарок
Три производи за удобен и топол Божиќ

750ден 1.495ден

Ново
-50%
Sunset at the lake
Метална кутија
Наполни ја со твоите омилени производи

250ден 495ден

Vegan
Feeling good
Подарок
Четири весели и шарени производи

1.595ден / Парче
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Limited Edition
-50%
Peace and love
Подарок
Совршениот пар за нега на кожа

495ден 995ден