Слатки прегратки

Honey I washed the kids

Подарок

Honey I washed the kids

695ден

Парче

Нежни, слатки и грижливи призводи за во бања и за под туш. Овој подарок е совршен речиси за секого и за секоја пригода. Во својот состав има две неодоливи нешта: парче Honey I Washed The Kids сапун кој мириса на карамела и ултра хидрирачка Butterball бомба за во када. 


Како се користат:

- Шумлива купка: се става во полна када за нежна, омекнувачка бања.

- Сапун: протријте по мокра кожа за да се направи убава пена од сладок портокал и мед и да ве остави неодоливо слатки и меки.Во вашиот подарок има...


Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г
Butterball
Шумлива купка
Кожа за десерт


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче
Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.195ден / Парче