Карамелизирани пуканки и шеќерен колач

Let the good times roll

Спреј за тело

Let the good times roll

1.495ден

200мл

Без разлика колку се ужива во користењето на истоимениот чистач за лице, ние добивме еден куп молби да го спакуваме тој сладок мирис во шишенце. Ние ве послушавме и желбата ја исполнивме. Овој неодолив спреј за тело ќе побуди кај вас спомени од уживање во шеќерни десерти со најсаканите. 
Состојки :


DRF алкохол, вода, парфем, глицерин, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (1)

Lush shopper 20/12/2023

Преубав! Сладок мирис на карамелизирани пуканки. Слаткарница преточена во шише. Го препорачувам на сите оние кои се обожаватели на слатките вкусни мириси.


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Rose Jam
Спреј за тело
Градина од рози

1.995ден / 200ml
Vegan
Big

Big

Спреј за тело
Нероли, сицилијански црвени мандарини и ванила

1.795ден / 200мл
Vegan
Salty
Спреј за тело
Софистицирана свежина

1.995ден / 200мл
Vegan
Zesty
Спреј за тело
Зелен лимон и темјан за остри и свежи ноти

1.495ден / 200мл
Vegan
Best Seller
Twilight
Спреј за тело
Смирувачка магла од лаванда

1.495ден / 200мл
Vegan
Avocado co-wash
Спреј за тело
Авокадо?

1.495ден / 200мл
Vegan
Sex Bomb
Спреј за тело
Јасмин, жалфија, иланг иланг...

1.495ден / 200мл
Vegan
Honey I Washed The Kids
Спреј за тело
Меден спреј за тело

1.495ден / 200мл