Циртусен спектар на бои

Rainbow

Пенлива купка

Rainbow

430ден

Парче

Разведрете ги тмурните облаци со ова слатко виножито. Комбинација од сицилијански лимон и лимонова мирта овозможуваат да се чувствувате сјајно и весело, додека бензоинската смола додава слатка нота за оваа купка да биде уште попривлечна. Кога ќе ја искршите под млаз вода ќе ги видите сите бои на виножитото растворени во купови од цитрусна пена. Покажете ги сите ваши нијанси со гордост, додека спокојно лежите во када. 


Како се користи: Издроби ја под млаз топла вода за весели меурчиња.


Начин на чување: Додека да ја искористите, чувајте го ова виножито на ладно и суво место.


Состојки :


сода бикарбона, тартар крем, натриум лаурет сулфат, лаурил бетаин, парфем, масло од сицилијански лимон, масло од лимонова мирта, бензоин смола, гуар гума, густин, титаниум диоксид, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, бензил алкохол, *цитрал, *лимонен, боја 47005, боја 45410:1, боја 14700, боја 19140, боја 17200, боја 42090:2, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Best Seller
Sleepy
Пенлива купка
Мека, сонлива лаванда

450ден / Парче
Ново
Puppy love
Пенлива купка
Овошен десерт

430ден / Парче
Ново
Twilight
Пенлива купка
Релаксирачки спој од лаванда и тонка

395ден / Парче
Ново
Vesuvio
Пенлива купка
Лава од цимет и какао путер

395ден / Парче
Last Chance
Abracadabra
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Магични облаци од пена

350ден / Парче
Limited Edition
Jasmine cream
Пенлива купка
Елегантна и цветна

430ден / Парче
Ново
Vegan
Matcha roll
Пенлива купка
Кремаста пена од зелен чај

450ден / Парче
Milky Bath
Пенлива купка за 6-8 употреби
Смирувачко овесно млеко помешано со цитруци

595ден / Парче