Смири ја џунглата

R&B

Навлажнувач за коса и брада

R&B

995ден

100г

Скротете ја џунглата со R&B . Тропските путери и канделила восокот ќе помогнат за хидратација и средување на разлетаната коса или на збеснатата брада.

Овој производ е одличен за многу виткана и многу сува коса, ќе ја изнегува и ќе и даде тело. Ние веруваме дека здравa коса е потребен и здрав скалп R&B ќе помогне и за многу сув скалп и проблематичните суви врвови. Вратете и го сјајот и телото на вашата коса! За здрава, мека, скротена и изнегувана брада третирајте ја со R&B, направен со екстремно богата мешавина на масла и путери кои ќе и дадат природна убавина.

Состојки :


овесно млеко (Avena sativa), глицерин, путер од авокадо (Persea Gratissima), фер тргувано маслиново масло (Olea europaea), глицерил стеарат и PEG-100 стеарат, парфем, цетерил алкохол, екстра девствено кокосово масло (Cocos Nucifera), органско масло од јојоба (Simmondsia Chinensis), абсолут од цвет од портокал (Citrus aurantium amara), абсолут од јасмин (Jasminum grandiflorum), купуаку путер (Theobroma grandiflorum), канделила восок (Euphorbia cerifera), феноксиетанол, бензил алкохол, *бензил бензоат, *бензил салицилат, бутилфенил метилпропионал, *цитрал, *еугенол, *фарнесол, *гераниол, *хидроксицитронелал, *изоеугенол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Skin Drink
Крем за лице
Задоволна, еластична кожа

1.495ден / 45г
Vegan
Light Touch
Naked масло за лице
Кажете и збогум на масната кожа

795ден / 20г
Magical Moringa
Балзам за лице/Подлога за шминка
Најквалитетните состојки собрани во ова чудо од балзам!

1.695ден / 55г
Cosmetic Lad
Крем за лице
Разладено, смирено, заштитено

1.295ден / 45г
Vegan
Argan
Naked масло за лице
Интензивна хидратација

795ден / 20г
Enzymion
Крем за лице
Рамнотежата е вратена

1.295ден / 45г
Vegan
Amazon Primer
Naked масло за лице - прајмер
Хидрира и матира, да, 2 во 1!

795ден / 20г
Gorgeous
Крем за лице
Кога не сакаш да се задоволиш со просечното

2.995ден / 45г