Тренер за вашата коса

Wig

Крем за стилизирање

Wig

595ден

100г

Овој крем за стилизирање на косата е дизајниран да ја обучи и истренира вашата коса. Држи форма со мат изглед, непрепознатливо дека имате ставено некаков продукт.

Мириса со нашиот нежен и софистициран Salty мирис.


Како да се користи:

Нанесете мала количина со големина на зно грашок на сува коса за да го поставите вашиот стил и да ви помогне да ја задржите формата на вашата коса кога ќе ја чешлате или измиете. Редовната употреба ја обучува вашата коса да остане во вашиот префериран стил. Алтернативно, нанесете ја како стандардна крема за стилизирање за да создадете текстура.


Состојки :


слуз од ленено семе, инфузија од маточина, јапонски восок, каолин, пропилен гликол, поливинилпиролидон (PVP), органски илипе путер, стеаринска киселина, екстра девствено кокосово масло, канделила восок, третаноламин, масло од нероли од Либан, ружино масло, абсолут од дабова мов, масло од сандалово дрво, фер тргуван органски какао путер, вода (Aqua), цетерил алкохол, *бензил бензоат, бензил салицилат, *цитрал, *цитронелол, екстракт од дабова мов, *фарнесол, *гераниол, *лимонен, *линалул, парфем, боја 17200, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Dirty
Крем за стилизирање
Застани цврсто зад фризурата

695ден / 100г
Curl power
Крема за коса
Оформете ги локните со протеинска нега

695ден / 100г
Super milk
Регенеративен спреј за коса
За лесно расчешлување, хидрира и штити

995ден / 100г
Vegan
Infra wig
Гел за стилизирање
Невидлив гел за нега и стилизирање

595ден / 100г
Best Seller
REVIVE (ex R&B)
Навлажнувач за коса и брада
Смири ја џунглата

995ден / 100г
Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г