Баш тоа!

Fiona

Гел за туширање

Fiona

695ден

Ќе бидете пресреќни со оваа миризлива мешавина од бајките, со ноти на зелено јаболко, диња и цветови трансформирани во прекрасен прочистувачко гел за туширање.


Преполн со витамин Ц како и свеж сок од краставица кој ја лади и смирува кожата притоа давајќи ѝ здрав сјај како на вљубениот огар.


Како се користи:

Зошто да го чекате принцот? Исто како Фиона, и вие можете сами да се грижите за себе! Направете пена на влажна кожа и исплакнете за да ја оставите вашата кожа бајковито свежа со орекрасен овошен мирос.


Состојки :


Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Calcium Lactate Gluconate, Fine Sea Salt, Cocamidopropyl Betaine, Perfume, Lactic Acid, Fresh Cucumber Juice, Mango Leaf Absolute, Violet Leaf Absolute, Persian Lime Oil, Buchu Oil, Citral, *Citronellol, *Geraniol, Hydroxycitronellal, *Limonene, *Linalool, Colour 47005:1, Colour 42090:2, Colour 45350

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Grass
Гел за туширање
Прекрасно зелен и возбудувачки

695ден / Парче
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

495ден / 100г
Posh Chocolate
Крем за туширање
Неодоливо хидратантен и омекнувачки

595ден / 100г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Vegan
Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали

495ден / 120g
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

395ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Online Exclusive
Get Outta My Swamp
Слајм за туширање
Пазете се, огар!

650ден / 100г