Свилени пени од лимон-роза

See and Be Seen

Крем за туширање

See and Be Seen

1.295ден

Освежете се пред чај со овој прекрасен body wash направен со најпродаваниот мирис на Rose Jam. Нанесете на луфа или натопете директно на вашата кожа и вдишете ја мешавината од масла од роза, здравец и сицилијански лимон, како и апсолут од пакистанска роза. Потоа измијте ги вашите грижи со осветлен сок од јагода и смирувачка инфузија од свежи ливчиња од роза.

Сè што останува да направите е да бидете центар на внимание, мирисајќи крајно раскошно.


Начин на употреба:

Грабни доволно количина , вдишете ја слатката цветна арома и масирајте на влажна кожа пред да исплакнете


Состојки :


глицерин, натриум лаурет сулфат, натриум кокомпацетат, вода (Aqua), инфузија од свежи ливчиња од ружа, густин, пропилен гликол, сода бикарбона, ксантан гума, свеж сок од јагода, парфем, хидрокси пропил метил целулоза, абсолут од пакистанска ружа, ружино масло, масло од гераниум, масло од сицилијански лимон, Sodium Carboxymethyl Starch, цитронелол, кумарин, гераниол, *лимонен, боја 14700, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

495ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Online Exclusive
Fiona
Гел за туширање
Баш тоа!

695ден / 120г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Limited Edition
Vegan
Flower Gel
Гел за туширање
Јасмин, рози и иланг иланг

395ден / 120г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

495ден / 100г
Ден на вљубените
Posh White Chocolate and Rose
Крем за туширање
Подарете си неодолива мека кожа

595ден / 100г
Limited Edition
Fresh As
Гел за туширање
Ветар свежина

595ден / Парче