Свилени пени од лимон-роза

See and Be Seen

Крем за туширање

See and Be Seen

1.295ден

Освежете се пред чај со овој прекрасен body wash направен со најпродаваниот мирис на Rose Jam. Нанесете на луфа или натопете директно на вашата кожа и вдишете ја мешавината од масла од роза, здравец и сицилијански лимон, како и апсолут од пакистанска роза. Потоа измијте ги вашите грижи со осветлен сок од јагода и смирувачка инфузија од свежи ливчиња од роза.

Сè што останува да направите е да бидете центар на внимание, мирисајќи крајно раскошно.


Начин на употреба:

Грабни доволно количина , вдишете ја слатката цветна арома и масирајте на влажна кожа пред да исплакнете


Состојки :


глицерин, натриум лаурет сулфат, натриум кокомпацетат, вода (Aqua), инфузија од свежи ливчиња од ружа, густин, пропилен гликол, сода бикарбона, ксантан гума, свеж сок од јагода, парфем, хидрокси пропил метил целулоза, абсолут од пакистанска ружа, ружино масло, масло од гераниум, масло од сицилијански лимон, Sodium Carboxymethyl Starch, цитронелол, кумарин, гераниол, *лимонен, боја 14700, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
Flower Gel
Гел за туширање
Јасмин, рози и иланг иланг

395ден / 120г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

395ден / 100г
Vegan
Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали

495ден / 120g
Vegan
Sticky dates
Гел за туширање
Богата нега со сируп од урми и меки ноти на ванила

595ден / Парче
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

495ден / 100г
Limited Edition
Golden Egg
Гел за туширање
Растопено злато.

495ден / Парче
Posh white
Крем за туширање
Неодоливо хидратантен и омекнувачки

595ден / 100г
Last Chance
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

395ден / 100г