Дојди ваму, мед мој!

Honey I washed the kids

Гел за туширање

Honey I washed the kids

450ден

Остави го чадорот дома, бидејќи нема да одолееш да се соблечеш и полиеш со овој секси медов дожд. Кога влажноста расте, тушот е местото каде мора да се стрчаш. Благодарност до мајка природа за слаткиот хидратантен мед во оваа драгоцена мешавина! Оваа богата состојка хидрира, смирува и деликатно ја чисти кожата како што ја мачкаш пената. Сладок крем на кожата со парфем кој создава зависност. Разгали се максимално со оваа обвивка од шипка и цвет од лотус.Состојки :


мед, глицерин, натриум лаурет сулфат, натриум кокоамфоацетат, инфузија од шипка, лотус и тигрест крин (Rosa canina, Nelumbo nucifera and Lilium tigrinum), парфем, масло од бразилски портокал (Citrus sinensis), масло од бергамот (Citrus Aurantium bergamia), титаниум диоксид, амил цинемал, бутилфенил метилпропионал, цитронелол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (1)

Marko 27/04/2020

Ako sakash gel za tushiranje koj osvezuva i hidrira nema podobar.


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Rose Jam
Гел за туширање
Подаобар и од постела од рози

495ден / 100г
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

350ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

450ден / 100г
Oaty Creamy Dreamy
Крем за туширање
Рајот се наоѓа навистина на земјата

895ден / 225г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Ново
Crash
Желе за туширање
Ајде, прослави ги добрите времиња!

350ден / 100г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

350ден / 100г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

350ден / 100г